START

Osoby biorące udział w spektaklu:

Marek aka Marco. Pochodzi z piccolo miasteczka w sercu Italii. Ceni sobie sporty, które zawierają w sobie słowo board: snowboard, kiteboard, skateboard, surfboard etc. Jak ryba czuje się w wodzie. Mentalny Bhagwan. Jego konikiem rzemieślniczym jest drewno, autor naszego małego em zero.

Koszula. Pochodzi z lasu pod Krakowem. Ceni sobie banany i czas dla siebie, który pożytkuje na wpatrywaniu się w jeden punkt na podłodze. Nie straszne mu psie juchy, rzuca się do gardła każdemu psu, który jest centymetr od niego wyższy. Lubi, kiedy wpadający przez otwarte okno wiatr łaskocze zabawnie jego włosy na brodzie. Z rękodzieła lubi ręcznie robione kotleciki.

Ja, Emila. Ponad wszystko szanuję rękodzieło, ale nie starcza mi na nie logistyki, bo lubię tez włóczęgostwo. Bardziej od zwariowanych konceptów sztuki współczesnej cenię sobie sprawne ręce. Od paru lat tworze POOKA, ciekawi mnie haft i wszystko, co można zamknąć w kategorii textile art. Zima będę tworzyć, latem pokazywać tych, co tworzą.

Bacio

English translation:

To everyone who doesn’t know I present the people involved: Marek aka Marco. He comes from a piccolo town in the heart of Italy. He appreciates sports that include board in the name: snowboard, kiteboard, skateboard, surfboard etc. As a fish he feels in water. Mental Bhagwan. His favourote craft is wood, the author of our little m0. Koszula aka Shirt. He comes from a forest near Krakow. He appreciates bananas and time for himself which he gets by staring at one point on the floor. He is not afraid of dog mouths, he goes down the throat of every dog ​​that is a centimeter higher than him. Me, Emila. Above all, I respect craftsmanship, but I don’t have enough logistics, because I also like hauling. I value efficient hands more than crazy concepts. I have been creating POOK for several years, I am interested in embroidery and manual printing. In winter I will create, in summer I will show those who create.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s