ALE O CO CHODZI?

Zainspirowana słynnymi Grand Tour wybieram się w świat vanem. Żeby nie tworzyć relacji z próżnego włóczęgostwa postanowiłam nadać tej podróży wyższy sens i cel. Jako znana Wam wszystkim niedoszła artystka postanowiłam zagłębic się w świat rzemiosła i zbadać skąd biorą się suweniry, jeśli nie z Chin.

Chcąc zaspokoić moje i Wasze pragnienie autentyczności będę odwiedzać osoby i miejsca które uznaje za CRAFT. Rękodzieło, rzemieślnictwo, wszystko co nosi w sobie ślady ludzkiej robótki ręcznej. Miejsca mniej znane i lubiane, osoby zapomniane, ułomki rzeczywistości .

Moje motto brzmi: CRAFT IS NEW BLACK⚒🚐🧵🎨

Znajdziecie też tutaj urywki życia codziennego #vanlife , bo nie jestem znowu taka staromodna babcia i wiem, że nie samym craftem człowiek żyje. Ostatecznie czymże jest szlak, który nie pozwala zboczyć ze ścieżki choć na chwilę? Dowiecie się zatem jak radzę sobie żyjąc jak cygan w samochodzie i jak staram się być jak z instagrama, ale nie zawsze mi wychodzi.

Spodziewajcie się nieregularności i fragmentaryczności. Myśli będą trzymać się kupy, ale nie za bardzo. Zapewniam postawę reprezentującą wakacyjną otwartość na świat i pełen luz. Wrażenie nieraz pomyli się z marzeniem. Wszystko to tworzę żeby podzielić się z Wami pięknem natury i sztuki, szerzyć zamiłowanie do rękodzieła i rzemieślnictwa i sprawić że wszyscy uzupełnimy braki w nauce i zyskamy trochę ogłady, a może i inspiracji.

fot. Doris Fiodorowicz ❤

ENG

Inspired by the famous Grand Tours, I am going to the world by van. In order not to create a relation about pontless wandering around, I decided to give this journey a higher meaning and purpose. As a wanna be artist known to all of you, I decided to delve into the world of craftsmanship and explore where souvenirs come from, if not from China. To satisfy my and yours hunger for authenticity, I will be visiting people and places that considers to be Craft. Craftmanship, everything that carries the traces of human manual work. Places less known and liked, forgotten people, fragments of reality. My motto is: CRAFT IS NEW BLACK⚒🚐🧵🎨 You will also find here snippets of everyday life #vanlife, because I’m not such an old-fashioned grandmother and I know that man lives not only by craft. After all, what is a trail that does not allow you to stray from the path even for a moment? So you will learn how I can live like a gypsy in a car and how I try to be like an Instagram but not always I do. Expect irregularity and fragmentation. Thoughts will stick together, but not too much. I assure you an attitude that represents holiday openness to the world and full ease. Impression will sometimes go wrong with a dream. I create all this in order to share with you the beauty of nature and art, spread love for handicraft and craftsmanship and make all of us fill the gaps in science and gain some insight, and maybe inspiration. Enjoy!

FOLLOW US

https://www.facebook.com/aroundthecraftblog

https://www.instagram.com/aroundthecraft/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s